Skutimasis - tai pats populiariausias ir prieinamiausias būdas norint pašalinti nepageidaujamus plaukelius, bet ar šis būdas efektyvus? Skutimosi metu pašalinama tik matoma plauko dalis, o pats plauko svogūnėlis lieka savo vietoje, tokiu būdu jis auga toliau ir jau sekančią dieną norėsis procedūrą pakartoti vėl. Dažnas skutimasis dirgina odą, sukelia paraudimus, juntamas niežulys, plaukeliai įauginėja, o po jų lieka randai. Lazerinės epiliacijos šviesos energija paveikia būtent plauko svogūnėlį, todėl po kiekvienos procedūros išnyksta apie 30 proc plaukų, o kitų plaukelių augimas sulėtėja. Laikantis visų specialisto rekomendacijų lazerinė epiliacija suteiks geriausią efektą.

Epiliatorius, vaškas, cukrus... Ar lazerinė epiliacija?

Laikui bėgant, atsirado depiliacija, kuri sparčiai išpopuliarėjo ir aplenkė skutimosi būdą. Procedūros metu plaukas išraunamas su plauko svogūnėliu. Tačiau, šios procedūros užtenka 2-3 savaitėms, o norint pakartoti procedūrą tenka atsiauginti plaukelius mažiausiai iki 0,5cm ilgio. Taip pat depiliacija yra itin skausmingas plaukelių šalinimo būdas, o pats didžiausias šio būdo trūkumas - tai įaugę plaukeliai. Panaikinti jų beveik neįmanoma naudojant skustuvus ar epiliatorius, o visko pasekoje gali susiformuoti randai. Tik lazerinės epiliacijos dėka galima atsikratyti įaugusių plaukelių problemos jau po pirmosios procedūros.

 

Diodinis lazeris LightSheer ET

 

• Užtikrintas saugumas;

• Odos apsauga nuo perkaitimo;

• Įtakoja tik folikulą;

• Įaugusiu plaukelių pašalinimas jau po pirmos procedūros;

• Nepaprastas odos glotnumas;

• Maksimalus efektas atliekant minimalų skaičių procedūrų;

• Absoliutus lyderis tarp kitų lazerinės epiliacijos įrenginių. 

 

 

Diodinis lazeris LightSheer DESIRE:

• Procedūros laikas sutrumpėja unikalios rankenos dėka;

• Vakuuminė technologija paverčia procedūrą neskausminga ;

• Procedūrų kiekis sumažėja iki 4-6 procedūrų;

• Pritaikytas visiems odos tipams;

• Saugi procedūra, mažesne nudegimų rizika;

• Sezonas neturi įtakos procedūros atlikimui.

 

Lazerinė epiliacija - pakaitalas kitiems plaukų pašalinimo būdams

Jūs iki šiol skutimąsi ir depiliaciją laikėte efektyviausiu, greičiausiu ir pigiausiu plaukelių šalinimo metodu? Dar visai neseniai skutimasis buvo populiariausias plaukeliu šalinimo būdas, kadangi jis yra neskausmingas paliginus su epiliatoriumi ir greitas, o depiliacijai skirti kremai gali sukelti alerginę reakciją ir stiprų sudirginimą. Moterys skusdavo plaukus kiek vieną dieną norint išsaugoti moteriškumą ir grožį, nes plaukų išnaikinimas visam gyvenimui atrodė kaip nepasiekiama svajonė, bet atsiradus lazerinei epiliacijai tai tapo realybę.

Tik lazerine epiliacija

Mes norime pabrėžti Jūsų grožį ir moteriškumą. Mes jaudinamės dėl Jūsų grožio ir sveikatos. Dėl to mūsų tarptautinis lazerines epiliacijos centras testoja daugybę procedūrų, kad galėtumėme pasiūlyti Jums tik geriausią. Visuose lazerines epiliacijos centruose "Lumenis" Jums pasiūlys tik lazerinę epiliaciją diodinių lazerių Light Sheer Desire/ET, nes jis įrodė savo efektyvumą jį testuojant, taip pat sprendžiant iš mūsų klientų patirties. Būtent šis lazeris buvo pripažintas auksinių standartų visame pasaulyje. Nebandykite viską iš eiles, rinkitės tik geriausią. Skambinkite mums dabar, ir mes atsakysim į visus Jūsų klausimus, taip pat pasiūlysim geriausią laiką nemokamai konsultacijai.