Grožio samprata nuolatos keičiasi ir transformuojasi. Visos moterys svajoja kiekvieną savo gyvenimo akimirką jaustis užtikrintai, ypač dėl savo išvaizdos. Gražaus ir glotnaus kūno paslaptis - nepageidaujamų plaukelių pašalinimas. Yra daug įvairiausių būdų kovoti su "nepageidaujama augmenija", bet ar jie efektyvus? Skustuvai, depiliaciniai kremai, vaškas ir cukrus - tai tik laikinas problemos sprendimas... Norint ilgam užtikrinti odos lygumą, švelnumą bei sustabdyti plaukelių augimą yra tik viena išeitis - epiliacija lazeriu. Šiandien lazerinė epiliacija užima pirmą vietą tarp visų žinomų plaukų šalinimo būdų. Šią procedūrą daugelis pripažino, kadangi ji suteikia puikių rezultatų jau po pirmosios procedūros.

 

Lazerinės epiliacijos charakteristika

Kad ir kaip giriama lazerinė epiliacija, tačiau vis tik kyla įvairių klausimų. Dažniausiai užduodami klausimai tai - procedūrų kiekis ir efekto trukmė. Viskas priklauso nuo naudojamo lazerio, taip pat būtina atkreipti dėmesį į plauko storį, jo ir odos spalvą bei būklę.

Procedūrų kiekį specialistė nustato kiekvienam individualiai

Norint atsakyti į klausimą apie procedūros efektyvumą reikia atsižvelgti į lazerinės epiliacijos metodiką. Plaukų šalinimo procedūra atliekama naudojant lazerinį impulsą, kuris koncentruojasi į plauko folikulą. Procedūros metu lazeris nežaloja odos, kadangi paveikia tik plauko svogūnėlį. Plaukas sudega, o plauko folikulas sunaikinamas.

Kiek laiko plaukai neatauga

Žinant lazerio veikimo principą ir kaip atliekama procedūra, Jūs galite padaryti išvadą, jog lazerio epiliacijos rezultatas išlieka ilgam.  Atlikus visą rekomenduojamų procedūrų kursą, plaukai Jums nebeaugs. Bet tai nereiškia, kad daugiau niekada gyvenime Jums nebeaugs plaukeliai. Tam kad efektas išliktų, profilaktiškai procedūrą reikia kartoti 1-2 kartus per metus. Šios procedūros dėka Jūs užmiršite apie skutimąsi, sudirgusią odą, įaugusius plaukelius ir sutaupysite laiko. Lazerinė epiliacija neturi šalutinių poveikių ir yra visiškai saugi. Kiekvienas žmogus yra unikalus. Hormonai, plaukų storis, jų ir odos spalva įtakoja procedūros efektą, tačiau jau po pirmosios procedūros Jūs liksite maloniai nustebinti. Labai svarbu nepamiršti, kad laikas bėga ir viskas keičiasi į inovatyvesnę pusę. Neverta grįžti prie senų metodų, kurie neatneša jokios naudos bei ilgalaikių rezultatų. Pasitikėkite profesionalumu ir meistriškumu.