Kiekviena moteris svajoja apie tobulai lygią kojų odą. Kaip galima tai įgyvendinti? Pavyzdžiui, su lazerinė epiliacija. Šiandien šia nuostabia paslauga sėkmingai naudojamasi daugelyje grožio salonų. Daugelis moterų nežino lazerinės epiliacijos privalumų. Kaip atliekama lazerinė epiliacija? Pradžiai mes Jums rekomenduojame susipažinti su lazerinės epiliacijos mitais , taip pat su taisyklingu pasiruošimu lazerinei epiliacijai.

KAIP VYKSTA LAZERINĖS EPILIACIJOS PROCEDŪRA

Lazerinės procedūros procesas prasideda nuo to, kad lazerinės epiliacijos specialistas padengia epiliuojamą kūno sritį geliu, tam kad lazerio rankena geriau slystų kūno paviršium, taipogi lazerinės epiliacijos specialistas parenka individualius, kiekvienam žmogui skirtus, parametrus atsižvelgiant į plaukų ir odos spalvą, parenka programą, kuri bus Jums saugi ir suteiks norimą rezultatą. Po lazerinės epiliacijos, specialistas nuvalo nuo odos gelį ir užtepa Panetenol gelį, tam, kad sumažintų paraudimą, kuris būna po kiekvienos procedūros. Jūs pora minučių ilsitės, o tuo metu lazerinės epiliacijos specialistas nuvalo Pantenolio tepalą servetėle. Oda lieka rausva ir kelių valandų bėgyje visi lazerinės epiliacijos požymiai išnyksta iš epiliuojamo ploto, ir epiliuojama zona lieka lygi ir švelni. Lazerines epiliacijos metu lazeris veikia šilumos pagalba, įšildo plauką iki tokios temperatūros, kuri sunaikina jį. Tuo tarpu įsijungia aušinimo sistema, kuri atvėsina sudegusį plauką. Šis procesas užtrunka iki sekundės, todėl procedūros metu Jūs pajausite lengvą žnybimą. Labai jautriai odai specialistės pasiūlys nuskausminti epiliuojamą zoną Lidokaino tepalu.

 

Nuo epiliuojamos zonos priklauso procedūros trukmė,kuri gali užtrukti nuo pusvalandžio iki valandos. Po procedūros specialistė patepa odą antiseptiniu kremu. Reikia pabrėžti, kad ne visi plaukeliai sudega epiliacijos metu. Kai kurie iš jų nukrenta dviejų savaičių bėgyje po epiliacijos. Tobulas rezultatas, t.y. visiškai plaukai neauga nuo pusantro mėnesio iki mėnesio, po pirmos procedūros. Tai individualu. Pasitaiko, jog klientams plaukai nustoja augti po pirmų procedūrų, net keturiems mėnesiams. Lazerinės epiliacijos dėka Jus pamiršite apie nepageidaujamus plaukelius! Po procedūros nepamirškite laikytis odos priežiūros, specialistų, nurodymų.