Grožio samprata nuolatos keičiasi ir transformuojasi. Visos moterys svajoja kiekvieną savo gyvenimo akimirką jaustis užtikrintai, ypač dėl savo išvaizdos. Gražaus ir glotnaus kūno paslaptis - nepageidaujamų plaukelių pašalinimas. Yra daug įvairiausių būdų kovoti su "nepageidaujama augmenija", bet ar jie efektyvus? Skustuvai, depiliaciniai kremai, vaškas ir cukrus - tai tik laikinas problemos sprendimas... Norint ilgam užtikrinti odos lygumą, švelnumą bei sustabdyti plaukelių augimą yra tik viena išeitis - epiliacija lazeriu. Šiandien lazerinė epiliacija užima pirmą vietą tarp visų žinomų plaukų šalinimo būdų. Šią procedūrą daugelis pripažino, kadangi ji suteikia puikių rezultatų jau po pirmosios procedūros.

Kiekviena moteris svajoja apie tobulai lygią kojų odą. Kaip galima tai įgyvendinti? Pavyzdžiui, su lazerinė epiliacija. Šiandien šia nuostabia paslauga sėkmingai naudojamasi daugelyje grožio salonų. Daugelis moterų nežino lazerinės epiliacijos privalumų. Kaip atliekama lazerinė epiliacija? Pradžiai mes Jums rekomenduojame susipažinti su lazerinės epiliacijos mitais , taip pat su taisyklingu pasiruošimu lazerinei epiliacijai.

Skutimasis - tai pats populiariausias ir prieinamiausias būdas norint pašalinti nepageidaujamus plaukelius, bet ar šis būdas efektyvus? Skutimosi metu pašalinama tik matoma plauko dalis, o pats plauko svogūnėlis lieka savo vietoje, tokiu būdu jis auga toliau ir jau sekančią dieną norėsis procedūrą pakartoti vėl. Dažnas skutimasis dirgina odą, sukelia paraudimus, juntamas niežulys, plaukeliai įauginėja, o po jų lieka randai. Lazerinės epiliacijos šviesos energija paveikia būtent plauko svogūnėlį, todėl po kiekvienos procedūros išnyksta apie 30 proc plaukų, o kitų plaukelių augimas sulėtėja. Laikantis visų specialisto rekomendacijų lazerinė epiliacija suteiks geriausią efektą.